Fan Club Polskich Siatkarzy

Fan Club Polskich Siatkarzy działa za pomocą Polskiego Związku Piłki Siatkowej


#1 2011-06-22 22:18:16

 fcpolskichsiatkarzy

Administrator

32268168
Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 170
Punktów :   

Liga Światowa 2011

Poczynania naszych orłów nie są najgorsze, trzeba przyznać że widać ciężką pracę którą wykonują. Liczycie na podium ?


Fan Club Polskich Siatkarzy. Działamy za zgodą Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Jesteśmy na Facebooku : http://www.facebook.com/pages/Fan-Club- … 9640987665

Offline

 

#2 2011-06-25 01:02:38

 anett

Moderator

10261781
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: Liga Światowa 2011

Po tym meczu z Portoryko to podium się oddala chyba... tak beznadziejnej gry dawno nie było. Błąd za błędem. Mam nadzieję, że to wynika tylko ze złego samopoczucia po powrocie, w sumie ciężko jest się przestawić. Oby jutro było lepiej

No i dziś było już o wiele lepiej Nasi wygrali 3:0 Trzy punkty dla nas! Jest co świętować hehehe

Ostatnio edytowany przez anett (2011-06-25 19:11:44)

Offline

 

#3 2011-06-25 20:25:12

 fcpolskichsiatkarzy

Administrator

32268168
Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 170
Punktów :   

Re: Liga Światowa 2011

Tak, według mnie najlepsze mecze naszych reprezentantów były podczas spotkań z Brazylią.
Mam nadzieję ze szybko wrócimy do tej dyspozycji.






No i dwie wygrane nad zespołem Portoryko.
Pierwszy mecz nie należał do najlepszych, ale jednak wygraliśmy.
Polska - Portoryko 3:1 (24:26, 28:26, 25:22, 25:17).
MVP: Bartosz Kurek - aż 30 pkt (znajduje się obecnie na 2 miejscu w rankingu FIVB na najlepszego punktującego). Gratulacje !

Drugi mecz był lepszy.
Polska - Portoryko (25:19, 25:22, 25:20).
MVP Piotr Nowakowski.

Teraz przed Polskim zespołem stanie Brazylia, która ostatni mecz tej kolejki przegrała 1:3 z USA.
Obyśmy równie dobrze z nimi zagrali i zwyciężyli.
Życzymy powodzenia.







Mecze z zespołem Canarinios nie wyszły najlepiej. W pierwszym przegranym spotkaniu 1:3 mieliśmy jeszcze nadzieje na zwycięstwo. Dzisiaj jednak porażka była bolesna.

Dziękujemy za walkę
Jeszcze finał będzie nasz
Spotkamy się z Brazylią w finale i zwyciężymy po ciężkim meczu 3:2.


Fan Club Polskich Siatkarzy. Działamy za zgodą Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Jesteśmy na Facebooku : http://www.facebook.com/pages/Fan-Club- … 9640987665

Offline

 

#4 2011-07-01 19:52:34

 anett

Moderator

10261781
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: Liga Światowa 2011

Jak będziemy grać tak jak w dwumeczu z Brazylią to do finału nawet nie dotrwamy... takie są realia. Nie ma co się oszukiwać. Nasza forma zamiast rosnąć... spada...;/ Potrzebujemy dobrego atakującego. Jak na razie Zibi tylko strzela... ale swoimi minami niezadowolenia. Ja go bardzo lubię, ale mógłby się w końcu ogarnąć. Nie jest obciążony przyjęciem to niech przynajmniej atakuje jak należy. Fakt, były dobre zagrania w jego wykonaniu, ale więcej było nieskończonych ataków. Kurek potrafi i przyjmować i atakować, a do tego jeszcze i obronić co nie co. Może reszta naszych reprezentantów wzięłaby w końcu z niego przykład, bo on sam wszystkiego nie wygra. Jeżeli mamy być w finałach to grajmy na najwyższym poziomie. W drugim meczu z Brazylią zostaliśmy ośmieszeni. Nie było to miłe uczucie patrzeć na chłopaków, którzy ewidentnie się męczyli. Zmiany może i były, ale tylko na końcówki setów. Moim zdaniem za Bartmana powinien grać Jarosz, który miał dwie dobre zmiany. Jednak Anastasi jak widać nie docenia wszystkich zawodników. Przyczepił się jednej szóstki i chce z nią zwojować jak najwięcej. Ale co z tego, skoro ich zdrowie na tym cierpi. Wydaje mi się, że Bartosz jest za bardzo obciążony. Wszystkie mecze gra praktycznie od początku do końca. Gra pod ogromną presją, bo wyrósł nam na lidera drużyny. Owszem, świetnie pełni tą rolę, ale może nie wytrzymać tego wszystkiego. Trener powinien maksymalnie oszczędzać tego zawodnika, bo bez niego dobrej gry w finałach nie będzie. Środkowi całkiem dobrze się spisali. Wydaje mi się, że Możdżonek nie do końca radzi sobie w meczach fazy grupowej. Nowakowski zdecydowanie go wyprzedza, przynajmniej pod względem ataku. Marcin w ostatnich meczach był mało widoczny, ale może to tylko moje wrażenie. Przyjmujący grają dobrze. Jest jednak wiele elementów, które należałoby poprawić. Z dobrego wrażenia na początek rozgrywek nie zostało nic. Andrea Anastasi powinien się głęboko zastanowić i wyciągnąć pewne wnioski. Po słowach zadowolenia przychodzi czas na krytykę. Mam jednak nadzieję, że szybko wrócimy do dobrej gry, a może nawet i jeszcze lepszej.
Co do podziękowań za walkę, to nie wiem czy takowa walka tak na prawdę miała miejsce. Chłopaki chodzili ze spuszczonymi głowami zamiast skupić się na grze i wziąć się w garść. Nasza gra pozostawiała wiele do życzenia. Po tych meczach można zauważyć jak wiele brakuje nam do bycia najlepszym. Przed Polakami ciężka droga, ale stać ich na coś więcej niż tylko kwalifikacja do Final Eight. Same chęci nie wystarczą. Z całego serca życzę Im powodzenia i wierzę, że w turnieju finałowym pokażą pazur

Offline

 

#5 2011-07-02 23:19:03

 fcpolskichsiatkarzy

Administrator

32268168
Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 170
Punktów :   

Re: Liga Światowa 2011

Dokładnie, zamiast grać lepiej jest gorzej ale tak bywa. Ja jednak wierzę że wszystko sie zmieni oczywiście na lepsze. A co do Zbyszka, to troszkę mu nie wychodzi... Przydałby się Wlazły bądź Gruszka. Jarosz gdyby grał więcej na pewno też lepiej by sobie radził. Takie jest moje zdanie.
A co do Bartka to jedyny taki konkretny zawodnik w naszej reprezentacji, przydałoby się jeszcze takich dwóch.
Troszkę szkoda że Anastasi nie widzi jak gra Zbyszek. Powinien już dawno wpuścić Jarosza, ja od początku bym na niego postawiła. Przynajmniej ma jakieś porządne serwisy, a nie takie jak Bartman.
Tak, Bartek jest obciążony i muszę przyznać że zdarza się iż  Żygadło źle mu wystawia. Wiadomo że sam nie wygra meczu...


Fan Club Polskich Siatkarzy. Działamy za zgodą Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Jesteśmy na Facebooku : http://www.facebook.com/pages/Fan-Club- … 9640987665

Offline

 

#6 2011-07-04 16:20:33

 anett

Moderator

10261781
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: Liga Światowa 2011

W Final Eight gramy z Argentyną, Bułgarią i Włochami. Będzie ciężko. W drugiej grupie będzie niezły kocioł :-D Brazylia, Rosja, USA i Kuba. O medale pewnie powalczą Rosjanie i Brazylijczycy. Pobawiłam się trochę w statystyki i z moich wyliczeń wynika, że wśród zespołów Final Eight to faktycznie jesteśmy najsłabsi. Na 12 wszystkich spotkań wygraliśmy tylko 6. Porównując: Rosja wygrała 11, Brazylia, Argentyna i Włochy po 10, USA 8, Bułgaria i Kuba po 7. Trochę słabe te nasze wyniki… ;/ Setów też najmniej wygraliśmy. Coś czuję, że z grupy E wejdą Włochy i Argentyna… A my jak zwykle zadowolimy się miejscem poza podium… Liga Światowa to nie jest szczęśliwy turniej dla nas. No ale bądźmy dobrej myśli Może będzie miła niespodzianka

Offline

 

#7 2011-07-05 13:29:21

 fcpolskichsiatkarzy

Administrator

32268168
Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 170
Punktów :   

Re: Liga Światowa 2011

Miło by było gdybyśmy weszli, ale jak widać będzie ciężko. Hmm... widać że dostaliśmy szansę aby znaleźć się przynajmniej w najlepszej czwórce. Zobaczymy czy nasi chłopcy są w stanie zajść tak daleko i czy podołają. Albo szczęście się do nas uśmiechnęło, albo w co bardziej wierze Polskie władze brały duży udział w losowaniu. Wierzę że nasi siatkarze wbrew wszystkim pokażą klasę.


Fan Club Polskich Siatkarzy. Działamy za zgodą Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Jesteśmy na Facebooku : http://www.facebook.com/pages/Fan-Club- … 9640987665

Offline

 

#8 2011-07-05 13:33:34

 fcpolskichsiatkarzy

Administrator

32268168
Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 170
Punktów :   

Re: Liga Światowa 2011

Już jutro pierwsze spotkanie z reprezentacją Bułgarii. Jaki wynik ? Obstawiam że 3:1 dla naszych.


Fan Club Polskich Siatkarzy. Działamy za zgodą Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Jesteśmy na Facebooku : http://www.facebook.com/pages/Fan-Club- … 9640987665

Offline

 

#9 2011-07-05 13:34:37

 anett

Moderator

10261781
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: Liga Światowa 2011

Hahahaha No tak, losowanie jak zwykle pod gospodarzy. Nie ma co narzekać. Lepsza taka grupa niż F ;D Swoją drogą wszystkie kraje przeprowadzają losowania pod siebie, więc nie ma się czego wstydzić. Tak... będzie ciężko. Chłopaki muszą się skupić i zagrać na 100%, a nie jak to miało miejsce w Katowicach na...hmmmm...30%?? Zarówno ja, jak i pewnie większość kibiców oczekuję dobrej gry, na wysokim poziomie. To będą finały, a nie jakieś marne rozgrywki. Tak więc trzymam kciuki, a co z tego wyjdzie zobaczymy niebawem

Offline

 

#10 2011-07-05 13:48:44

 fcpolskichsiatkarzy

Administrator

32268168
Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 170
Punktów :   

Re: Liga Światowa 2011

Tak, wszystko się okaże... Mam nadzieję że po naszej myśli. A co do losowania to nie ma się czego wstydzić, wiem wiem... ale według mnie to troszkę nieuczciwe.


Fan Club Polskich Siatkarzy. Działamy za zgodą Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Jesteśmy na Facebooku : http://www.facebook.com/pages/Fan-Club- … 9640987665

Offline

 

#11 2011-07-05 20:37:07

 anett

Moderator

10261781
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: Liga Światowa 2011

Tak, zdecydowanie niesprawiedliwe, ale nie my musimy się o to martwić

Offline

 

#12 2011-07-05 21:39:03

 fcpolskichsiatkarzy

Administrator

32268168
Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 170
Punktów :   

Re: Liga Światowa 2011

Tak tak


Fan Club Polskich Siatkarzy. Działamy za zgodą Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Jesteśmy na Facebooku : http://www.facebook.com/pages/Fan-Club- … 9640987665

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl