Fan Club Polskich Siatkarzy

Fan Club Polskich Siatkarzy działa za pomocą Polskiego Związku Piłki Siatkowej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-08-16 18:52:49

 anett

Moderator

10261781
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Rozwój forum

Witajcie!
Proponuję popracować nad reklamą naszego forum. Jest na prawdę świetne, nie ma drugiego aktywnego forum o takiej tematyce. Na pewno wiele osób chciałoby do nas dołączyć, ale może nie wiedzą, że istniejemy. Poleciłam już to forum na swoim blogu, jak również na wykop.pl. Mam nadzieję, że nie tylko mi zależy na tym by było nas więcej. Im więcej nas tym fajniejsze dyskusje, wymiana zdań, więcej wątków.
Mam kilka pomysłów na rozwój forum, ale póki co nie ma czego rozwijać. Raptem udzielają się trzy osoby. Nie wiem co się dzieje z użytkownikami, którzy są zalogowani... zapomnieli o koncie czy co...?
Może macie jakieś sugestie, pomysły. Im więcej głów tym lepszy efekt. Pomyślmy wspólnie co można byłoby zrobić.
fcpolskichsiatkarzy ma do dyspozycji fb, nk, bloga. Niech zacznie się coś tam dziać. Publikacje postów nikomu nie zaszkodziły. Nie mówię, że codziennie, ale przynajmniej raz na tydzień. Na facebooku stronę lubi ponad 450 osób, więc pojawia się pytanie: gdzie oni są? Powinni już tu być. Moniczko pomyśl, bo to na prawdę fajna sprawa takie forum. Wiem bo należę do takiego i jest na prawdę świetnie. Reklama przede wszystkim. Nasz cel: pierwsza setka!
Pozdrawiam i zachęcam do przemyślenia i podania własnych propozycji

Offline

 

#2 2011-10-01 10:28:55

 fcpolskichsiatkarzy

Administrator

32268168
Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 170
Punktów :   

Re: Rozwój forum

Zgadzam się z Tobą I strasznie cieszę się że jesteś tak aktywna i chcesz tutaj coś zmienić.


Fan Club Polskich Siatkarzy. Działamy za zgodą Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Jesteśmy na Facebooku : http://www.facebook.com/pages/Fan-Club- … 9640987665

Offline

 

#3 2011-10-01 13:33:54

 anett

Moderator

10261781
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: Rozwój forum

Spoko ) ja się udzielam na innych tematycznych forach i na prawdę fajnie się z ludźmi dyskutuje i wymienia swoje poglądu. Warto by było zrobić z tego forum właśnie coś większego

Offline

 

#4 2011-10-01 14:06:17

mariosiatkarz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 92
Punktów :   

Re: Rozwój forum

A może by zorganizował taką zabawę że ktoś wklei zdjecię zawodnika (może być bardzo stare) i będziemy odgadywać co to za zawodnik  i ten kto odgadnie wkleja zdjęcie i reszta zgaduje i tak w kółko

Offline

 

#5 2011-10-03 16:49:31

 anett

Moderator

10261781
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 150
Punktów :   
WWW

Re: Rozwój forum

Spoko ) mogę założyć kilka wątków z "grami i zabawami"

Tak w ogóle to puszczajcie linki do forum gdzie tylko się da Zawsze to jakaś reklama. Im nas więcej tym lepiej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl